Nieko sau teatras!
/

Su mumis linksma!

 

Dėkui už tai, kad padarėte penktąjį vaiko gimtadienį įsimintinu! Vaikas net mėnesiui praėjus nušvinta šypsena, kai prisimename spektalį Afrika, linksmas daineles ir nuostabiausius herojus. LABAI LABAI Jums ačiū! Labai nuoširdžiai rekomenduojame NIEKO SAU teatrą, nes jis tikrai atitinka savo pavadinimą!

Doc. dr. Asta Adler


Išbandytas variantas. 3 kartus jau kvietėme ir dar kviesime! Visuomet šventė būna ypatinga... Paskutinį kartą 21 vaikas ir dar tiek tėvelių liko sužavėti, o svarbiausia suturėti :)

Kineziterapeutė Rasa Skrabutėnas


„Linksmos daržovių istorijos“ – pats šauniausias spektaklis, kokį iki šiol esame matę mūsų darželyje! Nerealūs aktoriai, kurių akys dega, labai gražios dekoracijos, o dainelė apie vitaminus sužavėjo ne tik vaikus, bet ir auklėtojas! Ačiū už puikią nuotaiką!

Darželio „Vaikų dvarelis“ direktorė Jolanta Vileitienė


„Nieko sau teatrą“ pakvietėme į savo dukrelės 5-ąjį gimtadienį. Vaikų tebuvo tik trys, tad kartu su teatro pasirodymu buvome apdovanoti dar dviejų nuostabių, gabių teatro aktorių šeimos vaikučių draugija. Šventė buvo tiesiog nuostabi! Įdomus, įtraukiantis spektaklis „Afrika“, pamokanti ir linksma dainelė apie vitaminus sužavėjo tiek vaikus, tiek ir jų tėvelius. Aktoriai labai puikūs, profesionaliai dainuojantys ir kas svarbiausia – nuoširdūs. Šventė buvo puiki. Nenustokite dainuoti, vaidinti, šėlti ir dovanoti vaikams tą nuostabią kūrybinę energiją, kurios esate pilni.

Doc. Dr. Ona Balachninaitė


Pirmą kartą stebėjau JŪSŲ spektakliuką („Afrika“). Po jo norėjosi dar ir dar... Tai profesionalų duetas, kuriame telpa muzikalumas, šiuolaikiškumas, stilingumas, originalumas, paprastumas. Super ir vaikams, ir suaugusiems. Lauksim grįžtančių!

Muzikos vadovė Neringa N.


Ypatingai nuoširdūs, malonūs ir geranoriški naujieji Birštono viešosios bibliotekos draugai! Spektakliu „Afrika" mažiesiems birštoniečiams dovanojo begalę gerų emocijų ir spalvingų atradimų... Džiaugiamės Jus atradę ne tik mes, kultūros darbuotojai, bet ir mažieji birštoniečiai! Ačiū dar kartą ir iki malonaus susitikimo! 

Solveiga Pempienė, Birštono viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė


Puikus spektaklis („Afrika“), puiki komanda! Labai džiaugiamės pakvietę būtent šį teatrą į renginį „Baltų staltiesių diena“, kuris vyko antrą Velykų dieną (2016 m.) Vilniaus Katedros aikštėje. Ne tik vaikai, bet ir jų tėvai buvo sužavėti smagiu ir labai nuotaikingu bei spalvingu spektakliu. Jūs nuostabūs!!!

Daugiavaikių šeimų asociacijos „MES“ vadovė Jurgita Pocienė.


Šiandien buvome spektaklyje „Povandeninė pasaka“, mums su dukryte labai patiko! Smagiai praleidome laiką, ačiū!

Aušrinė Šeibokienė

„Jei būčiau vaikas, sakyčiau - nenuobodus teatras, (nieko sau!!!!), jei būčiau tėtis, nenuobodu būtų vaikus ten nuvesti... O šiaip tai jiems dėkingas, nes nuostabiai grojo mano knygos pristatymuose“

E.V., LRS narys.


„Laba diena, norėjau Jums padėkoti už gražią Kalėdinę šventę darželyje „...“. Paprastai taip jau nutinka, kad po darželių Kalėdinių švenčių sau ar kolegoms bumbėdavau, kokie popsiniai ir niekam tikę Kalėdų seneliai. Vakar buvau maloniai nustebinta, nes man tikrai buvo jauku ir miela dalyvauti šventėje. Buvo saikinga, skoninga ir turininga pramoga. Ačiū jums.“

Asta Valiukevičienė


Stebėjau vaikų reakcijas per gimtadienį (buvome svečiai), likau sužavėta. Tiek berniukai, tiek mergaitės,  nuo 3-ų iki 12-os metų – visiems programa tiko ir patiko.

Martyna C.


Tik patys geriausi ir šilčiausi atsiliepimai už dukrytės krikštynose vykusį „Afrikos“ spektakliuką ir žaidimus bei daineles su vaikais! Aktoriai be galo profesionalūs, draugiški ir šilti žmonės, moka bendrauti ir sudominti,  įtraukti vaikučius į vaidinimą,  pats pasirodymas labai interaktyvus! Tariam patį didžiausią Ačiū! Šventė buvo pagyvinta visais 200 procentų! Svarbiausia  – laimingi vaikai! Buvo be galo gera žiūrėti į vaikučius,  kaip jiems buvo įdomu ir smagu vaidinti kartu! Tik pačios didžiausios rekomendacijos! Tikrai sakom iki kitų susitikimų! :)

Aistė Astrauskienė


AČIŪ Jums, mielieji, už beprotiškai fantastišką šventę! Vaikučiai susižavėję dalyvavo renginyje, tėveliai išsižioję stebėjo pasirodymą ir vaikų reakcijas. Patiko visiems be išimčių. Dar susitiksime, mielieji Ufe ir Pufai! Nieko sau teatro“ aktoriai  – Jūs realiai nerealūs!

Kristina Nikolskė, dvynukų Kristoferio ir Paulinos mama


Puikūs aktoriai ir vaikus įtraukiantis spektaklis "Afrika"! Sukūrėte tikrą gimtadienio šventę mūsų penkiamečiui ir jo draugams.:) O didelei tėvų nuostabai į įvairias užduotis įsitraukė ir vyresnieji (10-13 metų) vaikai. Rekomenduoju visiems, kam patinka gitaros ir kitų muzikos instrumentų skambesys bei ieškantiems originalios kūrybos ir profesionalumo!!!

Ieva Mickuvienė


Ačiū NIEKO SAU teatrui už nuostabų online gimtadienį per Zoom programėlę! Viskas vyko sklandžiai ir linksmai. Mūsų 7-erių metų jubiliatas be galo laimingas!

Daiva Čumak iš Klaipėdos


Puiki aktorių komanda, į kūrybišką ir linksmą buvimą įtraukianti ne tik šėlstančius vaikus, bet ir rimtus suaugusiuosius. Sėkmės!

Dr. Vilma Popovienė