Nieko sau teatras!
/

Su mumis linksma!

 

Išbandytas variantas. 3 kartus jau kvietėme ir dar kviesime! Visuomet šventė būna ypatinga... Paskutinį kartą 21 vaikas ir dar tiek tėvelių liko sužavėti, o svarbiausia suturėti :)

Rasa Skrabutėnas


„Linksmos daržovių istorijos“ – pats šauniausias spektaklis, kokį iki šiol esame matę mūsų darželyje! Nerealūs aktoriai, kurių akys dega, labai gražios dekoracijos, o dainelė apie vitaminus sužavėjo ne tik vaikus, bet ir auklėtojas! Ačiū už puikią nuotaiką!

Darželio „Vaikų dvarelis“ direktorė Jolanta Vileitienė


Pirmą kartą stebėjau JŪSŲ spektakliuką („Afrika“). Po jo norėjosi dar ir dar... Tai profesionalų duetas, kuriame telpa muzikalumas, šiuolaikiškumas, stilingumas, originalumas, paprastumas. Super ir vaikams, ir suaugusiems. Lauksim grįžtančių!

Muzikos vadovė Neringa N.


Puikus spektaklis („Afrika“), puiki komanda! Labai džiaugiamės pakvietę būtent šį teatrą į renginį „Baltų staltiesių diena“, kuris vyko antrą Velykų dieną (2016 m.) Vilniaus Katedros aikštėje. Ne tik vaikai, bet ir jų tėvai buvo sužavėti smagiu ir labai nuotaikingu bei spalvingu spektakliu. Jūs nuostabūs!!!

 

Daugiavaikių šeimų asociacijos „MES“ vadovė Jurgita Pocienė.


Šiandien buvome spektaklyje „Povandeninė pasaka“, mums su dukryte labai patiko! Smagiai praleidome laiką, ačiū!

Aušrinė Šeibokienė

„Jei būčiau vaikas, sakyčiau - nenuobodus teatras, (nieko sau!!!!), jei būčiau tėtis, nenuobodu būtų vaikus ten nuvesti... O šiaip tai jiems dėkingas, nes nuostabiai grojo mano knygos pristatymuose“

E.V., LRS narys.


„Laba diena,
norėjau Jums padėkoti už gražią Kalėdinę šventę darželyje „...“. Paprastai taip jau nutinka, kad po darželių Kalėdinių švenčių sau ar kolegoms bumbėdavau, kokie popsiniai ir niekam tikę Kalėdų seneliai.
Vakar buvau maloniai nustebinta, nes man tikrai buvo jauku ir miela dalyvauti šventėje. Buvo saikinga, skoninga ir turininga pramoga.
Ačiū jums.“

Asta Valiukevičienė


Stebėjau vaikų reakcijas per gimtadienį (buvome svečiai), likau sužavėta. Tiek berniukai, tiek mergaitės,  nuo 3-ų iki 12-os metų – visiems programa tiko ir patiko.

Martyna C.