Nieko sau teatras!
/

Su mumis linksma!

 

1. AFRIKA

ŽIŪRĖTI VIDEO

Broliukas Pufas ir sesutė Ufė, linksmi ir nuotaikingi ufonautai iš Pufonautijos planetos, sudužus kosminiam laivui netikėtai atsiduria Lietuvoje. Prieš tai jie 237 metus praleido Afrikoje, į kurią iš kosmoso platybių nukrito dėl to, kad broliukas Pufas, konstruodamas kosminį laivą, eilinį kartą pagailėjo saulės baterijų.

Pufas ir Ufė energingai vaikams pasakoja patirtus nuotykius Afrikoje. Pritariant gitarai, afrikietiškam būgneliui, dainuoja Afrikos gyvūnų dainas, supažindina su savo geriausiais draugais: beždžionėle Lulu, drambliuku Straubliuku, krokodilu Bilu, kalbančia papūga Charčio, žirafa Lukrecija ir kitais. Tačiau paaiškėja, kad kosminiame laive, prieš pakylant iš Afrikos, pasislėpė dar vienas išdykėlis, kuris su Pufu ir Ufe kartu patenka į Lietuvos žemę ir visai puikiai čia ima jaustis. Norite sužinote kas jis toks? Pasikvieskite į svečius „Afriką“! Kosminis iškvietimo telefonas +370 603 603 82.

Scenarijaus autorius – Nerijus Laurinavičius, režisierė – Judita Šmitaitė-Laurinavičienė, vaidina Nerijus ir Judita Laurinavičiai, kostiumų ir lėlių autorė – Jolanta Kanapienienė. Premjera 2014 m.


2. POVANDENINĖ PASAKA

ŽIŪRĖTI VIDEO 

Kelionė į užburiantį povandeninį pasaulį kartu su išradingu gruziniško kraujo aštuonkoju Piku ir svajinga nuoširdžia medūza Skaidrute. Aštuonkojis ir medūza keliauja susikonstruotu povandeniniu laivu ir susitinka daugybę draugų: plekšnę Paplekšnę, vėžlį Gigabaitą, jūrų žvaigždę Mąslutę, ungurį Sūkurį ir kitus. Lyriškame ir poetiškame spektaklyje išryškėja skirtingi jūros gyventojų charakteriai, nuotaikos, o pats šauniausias visų vandenų kulinaras aštuonkojis Pikas ant mobilios krosnelės vis iškepa smagią dainelę ir ja tuojau pat vaišina aplinkinius. Negana to, jis savo draugus nustebina netikėtomis dovanomis. Norite sužinoti, ką aštuonkojis padovanojo draugams? Pasikvieskite į svečius „Povandeninę pasaką“! Povandeninis iškvietimo telefonas +370 603 603 82.

Scenarijaus autorius – Nerijus Laurinavičius, režisierė – Judita Šmitaitė-Laurinavičienė, vaidina Nerijus ir Judita Laurinavičiai, kostiumų ir lėlių autorė – Jolanta Kanapienienė. Premjera 2016 m.


3. LINKSMOS DARŽOVIŲ ISTORIJOS

http://www.youtube.com/watch?v=jsNnLm1n_YA  (daina iš spektaklio)

Naktį vėjas kažkur nupūtė cukinijos Otilijos žiedą. Jai dėl to labai liūdna, tačiau linksmieji draugai agurkėlis Šiušius ir morkutė Regutė iki patekant saulei pažada padėti tą žiedą surasti. Bičiuliai per daržą pasileidžia ilgon kelionėn, kurioje sutinka daugybę kitų daržovių, patiria įvairių nuotykių, įveikia ne vieną kliūtį ir...

Interaktyvus edukacinis sveiką gyvenseną ir mitybą skatinantis spektaklis. Sveikas iškvietimo telefonas +370 603 603 82.

Scenarijaus autorius – Nerijus Laurinavičius, režisierė – Judita Šmitaitė-Laurinavičienė, vaidina Nerijus ir Judita Laurinavičiai, kostiumų ir lėlių autorė – Jolanta Kanapienienė. Premjera 2017 m.


4. SMAGIOS EISMO PAMOKĖLĖS

Vieną dieną zebras Zujūnas – pėsčiųjų perėja – supranta, kad jam atsibodo nuolatos gulėti ant įkaitusio asfalto. Jis jau seniai paslapčia svajoja kada nors išmokti… vairuoti. Gatvę paspirtuku bandžiusi kirsti atšvaitukė Bliksė sutinka padėti įgyvendinti zebro Zujūno svajonę.

Edukacinis saugaus dalyvavimo eisme pagrindus diegiantis spektaklis vaikams. Smagus ir saugus iškvietimo telefonas +370 603 603 82.

Scenarijaus autorius – Nerijus Laurinavičius, režisierė – Judita Šmitaitė-Laurinavičienė, vaidina Nerijus ir Judita Laurinavičiai, kostiumų ir daugelio lėlių autorė – Jolanta Kanapienienė. Premjera 2019 m.

 

5. KALĖDŲ SENELIS KITAIP

http://www.youtube.com/watch?v=2JUrzS8Vby0 (daina iš spektaklio)

Pačioms gražiausioms metų šventėms siūlome kitokį Kalėdų senelį, Kalėdų Mykolą-Mykoliuką – patrakusį, linksmą, šėliojantį, grojantį gitara ir dainuojantį. Jį lydi svajinga geraširdė snieguolė Snaigutė. Skambės linksmos originalios dainos: dainuos pingvinas, baltasis lokys, jūrų vėplys ir kiti Šiaurės gyvūnai. Jūs tapsite Kalėdinio spektaklio dalimi, kartu įkvėpsime gyvybę dar vienam paslaptingam šventės dalyviui. Kas jis toks? Pasikvieskite mus ir sužinosite! Kalėdinis iškvietimo telefonas +370 603 603 82.

Jei norite, kad ši kūrybinga pora atvyktų į Jūsų darželį, mokyklą, pas įmonės darbuotojų vaikus ar pasibelstų į namų duris ir mažyliams padovanotų nepamirštamą šventinį stebuklą, suskubkite: skambinkite, rašykite laiškus. Premjera 2014 m.


+370 603 603 82

VAIKO GIMTADIENIS VILNIUJE, KAUNE IR KITUR...

SU MUMIS LINKSMA!